Sosyal Medya Yönetimi

Hüseyin
Sosyal-Medya-Yönetimi

Sosyal medya yönetimi; internet kullanımının çok fazla artması, insanların artık sosyal ağlarda daha fazla zaman harcamaları yadsınamayacak bir gerçek. Bunu gören bir çok kişisel marka, kobi ve büyük firmalar geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak, dijitalleşme için daha fazla kaynak ayırmış ve talepleri karşılamaktadır.

Her işletme veya girişim, mutlak surette varlığını sürdürmek istediğinde mutlaka çağın gerektirdiği yenilenmeleri yapmalıdır. Günümüzde bir kısım firma bunu başardı ve varlıklarını korudu hatta değerlerine değer kattı. Bir kısım firma/girişim ise bu yeniliğe adapte olmayarak/olamayarak işletmelerini kapatmak zorunda kaldı.

Yeni işletmelerin, girişimlerin çoğuna bakıldığında artık eski yöntemlerin üzerine koyarak yenilendiklerini ve daha fazla dijitalleştiklerini görebilirsiniz. İşletme ve girişimlerin geldiği son noktada sosyal medya hesaplarına zaman ayıramaması, firmaların güncel ürün ve faaliyetlerini insanlara göstermemesi işletmeleri negatif etkilediği için işletmeler “Güncel kalmalıyım” diyip sosyal medya hesap yönetimi için bir personel temin etti.

Personel temin etmeyen/edemeyen işletmeler ise yarı zamanlı destek alarak bu sorunu gidermiş oldu. Bizler de sosyal medya hesaplarınızı istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetiyor, en iyi şekilde güncelliğinizi müşterilerinize bildiriyor, hedef kitlenize ulaşmaya çalışıyoruz.

Zamanınız yoksa veya bu işler ile uğraşmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin yerinize sosyal medya hesaplarınızı yönetebiliriz.